Rekrutacja

rekrutacja

Poznaj ogólne zasady rekrutacji, zobacz w jakim kierunku chcesz się kształcić ...

Zobacz więcej ...

Egzaminy zewnętrzne

rekrutacja

Matura, egzaminy potwierdzające kwalifikacje zawodowe...

Zobacz więcej ...

Nowy rok sprezentował nam nie lada prezent. Otóż w RANKINGU techników "PERSPEKTYWY 2017" Technikum Nr 2 w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących zajęło III MIEJSCE w województwie wielkopolskim. Warto zauważyć, że na liście rankingowej znajduje się 100 szkół. Co zdecydowało o tak wysokiej lokacie naszego technikum? Wyniki matur z przedmiotów obowiązkowych i dodatkowych, egzaminów zawodowych, jak również wybitne osiągnięcia olimpijczyków. Gratulacje należą się wszystkim, począwszy od samych uczniów, poprzez nauczycieli z nimi pracujących, jak również dyrekcji za motywację do działania. Dodajmy, że w klasyfikacji ogólnopolskiej znaleźliśmy się na 23. miejscu na 299 uwzględnionych techników. BRAWO MY!!!

http://www.perspektywy.pl/portal/index.php....

http://www.perspektywy.pl/portal/index.php....

 

 

Początek strony